About Us Who We Are

Informacje o firmie CEM Systems

Zaawansowane rozwiązania kontroli dostępu

CEM Systems jest wiodącym dostawcą systemów kontroli dostępu i w pełni zintegrowanych systemów zarządzania bezpieczeństwem. Posiadająca 25-letnie doświadczenie w branży zabezpieczeń i informatycznej firma CEM wytwarza zarówno sprzęt do systemów kontroli dostępu, jak i stosowne oprogramowanie. Dzięki temu oferuje wysokie poziomy elastyczności podczas doboru kompletnych rozwiązań kontroli dostępu, spełniających indywidualne wymagania Klienta. 

System kontroli dostępu AC2000 – wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo jest najważniejsze

W szybko rozwijającym się świecie można polegać na CEM AC2000; skutecznym, elastycznym systemie kontroli dostępu i zarządzania bezpieczeństwem.

System kontroli dostępu i zarządzania bezpieczeństwem AC2000 został z powodzeniem wdrożony nawet w największych obiektach w świecie, takich jak rafinerie ropy naftowej, porty, porty lotnicze, szpitale, kasyna, uniwersytety, siedziby korporacji i w wielu innych placówkach. System AC2000 jest stale udoskonalany i jest w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym wymogom bezpieczeństwa. Zapewnia wysoką stabilność i niezawodność w instalacjach, gdzie bezpieczeństwo ma znaczenie krytyczne. 

System kontroli dostępu AC2000 umożliwia wyświetlanie alarmów z zewnętrznych systemów zintegrowanych, takich jak telewizja przemysłowa, sygnalizacja napadu i włamania, interkomy oraz systemy ochrony obwodowej, dzięki czemu jest on kompletnym systemem zarządzania bezpieczeństwem.

Od niewielkich budynków, aż po ogromne, wielopiętrowe obiekty z dziesiątkami tysięcy użytkowników - firma CEM dysponuje rozwiązaniami odpowiednimi do potrzeb Klienta.

Najlepsze w branży urządzenia kontroli dostępu

Ciesząc się doskonałą reputacją projektowania i wdrażania pionierskich rozwiązań w branży, firma CEM nieustannie optymalizuje projektowany sprzęt, stosując w nim najnowocześniejsze technologie.  Od inteligentnych czytników kart, poprzez w pełni zintegrowane rozwiązania biometryczne, przenośne czytniki kart i technologię PoE, aż do rewolucyjnych terminali dotykowych, urządzenia kontroli dostępu firmy CEM oferują nowatorskie i wysoce niezawodne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta w zakresie bezpieczeństwa. 

Download Profile

Our Profile is also available in the following languages: